Druga co do wielkości firma świadcząca usługi kurierskie i pocztowe w Polsce.

Założona została w 2006 roku i należy do grupy kapitałowej Integer.pl. Swoją działalnością obejmuje powierzchnię całego kraju, a jej oddziały zlokalizowane są we wszystkich większych miastach. Pomimo posiadania ponad tysiąca swoich placówek, operator ma w planach dalsze, znaczące zwiększanie ich ilości.

Firma specjalizuje się głównie w ogólnokrajowych przesyłkach pocztowych o masie przekraczającej 50 gram. Ponadto w ofercie znajdują się także usługi związane z finansami (punkty płacenia rachunków, punkty realizacji przelewów). Jednak najciekawszą z usług, wciąż pozostają Paczkomaty. Są to automaty przeznaczone do nadawania i obierania przesyłek przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Operator, jako jeden z pierwszych w kraju, wprowadził dogodną opcję śledzenia wysłanej przesyłki poprzez stronę internetową.

Siedziba firmy zlokalizowana jest w Krakowie, przy ulicy Malborskiej 130. Chcąc uzyskać dodatkowych informacji należy skorzystać z infolinii – 801 400 100 dla telefonów stacjonarnych oraz 722 44 000 dla telefonów komórkowych. Pomocy chętnie udzielą także wirtualni doradcy. Szczegółowy cennik usług znajduje się na stronie www.inpost.pl.

Ostatnie zapytania:

 • ZNAJDZ KOD POCZTOWY
 • in post paczkomaty warszawa ursynos
 • znajdz paczkomat inpost

Opek
Paczkomaty 24/7

2 komentarze to “ ”

 1. Ela

  Nie wysyłajcie paczek z plastyku bo nimi żucają ,a o reklamacje będziecie się długo prosić sama jestem poszkodowana

  Odpowiedz
 2. Wojciech Białobłocki

  W tej firmie wszyscy kłamią !!Począwszy od kuriera , a na Pani konsultant kończąc.W bezczelny sposób kłamiąc w rozmowie telefoniczne iż,,Kurier ma prawo nie dostarczyć paczki ,gdy ma dużo przesyłek do doręczenia , i wtedy przesyłka jest do odebrania w punkcie i jest to zapisane w regulaminie,,Kurier przysłał powiadomienie mejlowe ,,Próba doręczenia nie powiodła się,,- Bo kurier nawet nie próbował !!!!!Dno i wodorosty .

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.