Siódemka została założona w 1998 roku i jest jedną z największych firm kurierskich w naszym kraju. Posiada kilkadziesiąt placówek w całej Polsce, zatrudniając przy tym kilka tysięcy pracowników.

Spółka w swoje ofercie oprócz tradycyjnych usług kurierskich wykonywanych lokalnie oraz na terenie kraju, posiada także opcje specjalne takie jak przesyłki proceduralne, czy przesyłki WebPack7. Są one przeznaczone dla klientów, którzy nie zawarli z firmą umowy. Oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw. Usługi można zamówić za pośrednictwem witryny internetowej, aplikacji mobilnej Mobile7 lub telefonicznie. Poprzez te kanały dostępu istnieje możliwość śledzenia dalszych losów nadanej przesyłki.

Głowna siedziba firmy zlokalizowana jest przy ulicy Matuszewskiej w Warszawie. Dodatkowe informacje dotyczące przedsiębiorstwa oraz oferowanych usług można uzyskać poprzez stronę internetową siodemka.com oraz korzystają z infolinii pod numerem telefonu 22 777 77 77.

DPD - firma kurierska
Pocztex - usługi kurierskie Poczty Polskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.