System skrytek pocztowych wprowadzony na rynek w 2009 roku przez firmę InPost.

Pomysł tego największego z niezależnych operatorów przesyłek pocztowych stał się doskonałą alternatywą dla przesyłek nadawanych drogą kurierską.
Automaty pozwalają na nadanie oraz odebranie paczki przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. System posiada opcję powiadamiania SMS. W momencie kiedy klient otrzyma paczkę do wybranego paczkomatu dostaje na swój telefon komórkowy stosowną wiadomość wraz z kodem do otwarcia skrytki. Jeśli przesyłka nie zostanie odebrana w ciągu 3 dni, to trafia do najbliższego oddziału operatora, gdzie klient może ją odebrać. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ pozwala uniknąć kolejek w oddziałach i zaplanować odbiór o dowolnej porze. Liczba paczkomatów z roku na rok stale rośnie. Firma InPost planuje także ekspansję poza granice kraju.

Główna siedziba firmy zlokalizowana jest przy ulicy Malborskiej 130 w Krakowie. Więcej szczegółów dotyczących usługi Paczkomaty 24/7 można uzyskać na stronie internetowej usługi paczkomaty.pl oraz infolinii (722 444 000 dla telefonów komórkowych, 801 400 100 dla telefonów stacjonarnych).