Zbliżają się urodziny, Dzień Dziecka lub święta, a Ty nie masz pomysłu, co kupić dziecku na prezent? Szeroki wybór upominków w sklepach nie ułatwia zadania, a mnogość artykułów w sklepach przytłacza i sprawia, że wybór jest bardzo trudny. Dlatego też postaw na sprawdzone i znane zabawki, o których marzy każdy maluch. Zapoznaj się z najlepszymi pomysłami na prezent dla dziewczynek i daj radość swojemu dziecku. Czas na przegląd najpopularniejszych i ponadczasowych zabawek, które przeniosą do świata zabawy i fantazji.

Klocki Lego

Niezaprzeczalnie wyjątkowe, uniwersalne i najbardziej znane na całym świecie klocki. Występują w ogromnej ilości seriach oraz wersjach, dzięki czemu każdy znajdzie coś zgodnego z zainteresowaniami. Klocki Lego posiadają na pudełkach podział wiekowy dedykowany do danego zestawu, co ułatwia wybór pod kątem trudności. Do każdego z nich dołączona jest instrukcja składania, co ułatwia zabawę, a co więcej - układanie tych klocków może odbywać się także z kimś dorosłym. To zabawa dla całej rodziny!

Dla dziewczynek warto wybrać jeden z zestawów klocków z serii Lego Friends - domki, salony piękności, klinika weterynaryjna, sklep i wiele innych. Dodatkowym atutem klocków jest fakt, że produkty można ze sobą łączyć i mieszać, wciąż powiększając swoją kolekcję.

Lalki Barbie

Długowłosa blondynka w strojnej kreacji z pięknym makijażem - tak można nazwać podstawową wersję Barbie, ponadczasowej lalki, której nazwy używa się potocznie do wszystkich lalek tego typu różnych marek. Z pewnością jest marzeniem każdej dziewczynki. Lalka ta obecnie dostępna jest na rynku w różnych odsłonach - syrena, księżniczka, fryzjerka, weterynarz - a także łączona w specjalne zestawy. Do tego można oddzielnie kupować dodatki, aby móc zmieniać stroje, fryzury oraz jej najbliższe otoczenie.

Barbie jest wykonana z solidnych materiałów, dzięki czemu przetrwa lata jako ulubiona lalka. Szeroki wybór lalek Barbie znajdziesz w sklepach internetowych, gdzie również możesz zapoznać się z poszczególnymi elementami dołączonymi do zestawu.

Domek dla lalek

Jeśli mowa o lalkach, to nie sposób nie wspomnieć o domku dla lalek. To miejsce, gdzie spotykają się wszystkie zabawki Twojego dziecka - niektóre w nim mieszkają, a inne imitują wyposażenie wnętrz. Nie ma dziewczynki, która nie ucieszyłaby się z takiego prezentu. Domek dla lalek to świetna opcja na czas spędzany z pozostałym rodzeństwem lub koleżankami ze szkoły. Najlepiej wybierać drewniane domki, aby były wytrzymałe i przez długi czas dawały radość Twojemu dziecku.